Jdi na obsah Jdi na menu

14.kolo Černošice - Zvole

31. 3. 2009

První zápas jara se odehrál na horké půdě v Černošicích.

Pod vedením nového trenéra R.Fajce jsme se dostali do vedení v prvním poločase díky šťastné brance H.Mikláše od kterého se nastřelený míč odrazil za záda domácího golmana.Jenže pak přišli dvě velké nepříjemnosti,nejprve po zbytečném oplácení byl vyloučen Zdenda Pašek(zároveň sním i domácí hráč) a o několik minut později se zranil další útočník Honza Mikláš.A to se ve druhém poločase muselo projevit,nejprve domácí vyrovnali a o několik minut později zápas otočili,když si vlastní branku vstřelil Daniel Turner.Jenže naši kluci zápas nevzdali a tvrdě bojovali,v 80 min dobíhal míč,který už měl skoro golman domácích ve svých rukách L.Petrák ,ten ho nepříjemně prošláp kopačkama,rozhodčí  k udivení všech odpískal penaltu a zároveň byl domácí brankář vyloučen.Penaltu s přehledem proměnil nejlepší hráč na hřišti David Mareček a bylo srovnáno na 2-2!Jenže představení hl.sudího nekončilo,v 89 min odpískal vymyšlenou penaltu i na druhé straně a bylo to 3-2. :-(

Černošice  -  Zvole  3-2  (0-1)

branky:Kraus,Stoulil,vlastní -  Mikláš,Mareček

diváků : 50

sestava:Matějka-Turner,Mareček,Malý,Prchal-Petrák,Procházka,Rychlí,Tolar-Mikláš,Pašek

na střídání: Smolík,Hluší,Širočka