Jdi na obsah Jdi na menu
 


13.kolo Úhonice - Zvole

17. 2. 2009

Poslední zápas podzimu odehrálo naše A mužstvo na hřišti Úhonic.

Naši hráči se dostali do vedení díky brance Zdeňka Paška,ale těsně před koncem prvního poločasu hráč Zvole fauloval ve vápně protihráče a domácí vyrovnali!Druhej poločas byl hodně vyrovnaný a tak rozhodla šťastná branka v 88.min kterou zařídil střídající hráč našeho mužstva Petrák L.,když z levé strany si naběhl na parádní přihrávku Marečka a přehodil domácího golmana.

Úhonice   -   Zvole    1-2   (1-1)

branky: Stiblík Jan - Pašek Zdeněk,Petrák Luděk   

rozhodčí: Verner Antonín                  diváci: 40                                                                       

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář